Спортивні досягнення

Наше кредо: 
якісне навчання та здоровий спосіб життя

Фізична підготовленість є складовою майбутньої професійної діяльності випускників нашого училища. За час функціонування навчального закладу створилася певна система і традиції покращення здоров’я та спортивної майстерності учнів, підготовки команд до участі в змаганнях різного рівня з окремих видів спорту. Одним з основних пріоритетів нашої діяльності є пропаганда здорового способу життя, турбота про активізацію та урізноманітнення спортивно-масової роботи. Керівництво навчального закладу, викладачі фізичного виховання та майстри виробничого навчання з перших днів навчання дітей в училищі намагаються їм привити любов до занять фізичними вправами.

Робочий день розпочинається з ранкової зарядки. Від неї кожен отримує заряд бадьорості на цілий день, протягом  якого  хочеться  продуктивно працювати і творити.

З метою вдосконалення спортивної майстерності та якісного формування збірних команд в училищі під керівництвом досвідчених  педагогів організовано роботу спортивних секцій, зокрема з  волейболу, футболу,  легкої атлетики, настільного тенісу та баскетболу, у яких займаються понад 20%учнів. Поряд з навчально-тренувальними заняттями учні навчального закладу беруть участь у численних спортивно-масових заходах. Більшість з них є традиційними, зокрема щорічні спартакіади училища з легкої атлетики, легкоатлетичного кросу,турніри з різних видів спорту. Ужгородське  ВПУ ТТХ  багато років підряд є незмінним лідером серед ЗП(ПТ)о не тільки м. Ужгорода, але й області. Збірні команди училища протягом цього часу ставали переможцями міських та обласних спартакіад та інших змагань, що проводились управлінням фізичного виховання і спорту. Чому команди училища стабільно й успішно виступають у змаганнях різного рівня?

По-перше, перед тим, як взяти участь у міській чи обласній спартакіада або у змаганнях всеукраїнського рівня, в училищі проводиться внутрішня спартакіада, головним завданням якої є формування команди з кращих спортсменів. Ці змагання ми проводимо досить масштабно. У них беруть участь всі: від учня до директора. Підводяться підсумки, в урочистій обстановці нагороджуються кращі команди, спортсмени медалями і грамотами за досягнуті результати, переможці та призери змагань додатково заохочуються грошовими преміями. Нагородження проводить сам керівник навчального закладу, член виконкому обласного відділення НОК України Віктор Йосипович Кощак та його заступники.

По-друге, в училищі на даний час є хороша спортивна база. Наявний спортивний зал, який забезпечений відповідним спортивним інвентарем, тренажерний зал (8 тренажерів) , роздягальні та душова кімната . Стало новинкою проводити ранкову зарядку та уроки фізичного виховання під музичний супровід . 

По-третє, і це, мабуть, головне — це всебічна підтримка керівництва училища планомірного проведення уроків фізкультури та секційних занять, а також участь команд навчального закладу у змаганнях різного рівня. Мало знайдеться в області керівників навчального закладу, які б разом із командою виїжджали на міські чи обласні змагання, як це робить директор училища В. Й. Кощак. Училище пишається теперішніми провідними спортсменами Михайлом Ковцуном та Артемом Коберником, які є членами команди збірної області з волейболу ЗОДЮСШ. Колишній випускник нашого училища Віталій Степанович Кожокарь став дитячим тренером із волейболу у ЗОДЮСШ . Колектив Ужгородського ВПУТТХ оптимістично дивиться у завтрашній день, бо на порядку денному створення усіх умов для досконалого опанування обраним фахом. Якісне навчання і здоровий спосіб життя у нашому навчальному закладі – це запорука подальшої плідної праці й активної життєвої позиції наших випускників