Учнівська профспілка
неприбуткова організація


Для чого існує учнівський профком
1. профком на всіх рівнях представляє та захищає твої права та інтереси
2. без згоди профкому тебе не можуть відрахувати з училища
3. завдяки профкому ти можеш з екскурсією відвідати інше місто
4. профком допоможе тобі оформити всі види матеріальної допомоги та премій
5. більшість культурно-мистецьких та спортивних подій в училищі відбувається не без участі профкому
6. профком є спонсором подарунків для переможців конкурсів технічної творчості та спортивних змагань
7. лише профком розповість тобі про твої права і навчить їх відстоювати
Вибір за тобою !!!
Первинна профспілкова організація учнів Ужгородського ВПУ торгівлі та технологій харчування – це громадська неприбуткова органiзацiя учнів училища, метою якої є представництво, здiйснення та захист учбових, соцiально-економiчних прав та iнтересiв своїх членiв.
Членом ППО може стати будь-який учень училища, який визнає Статут профспілки працівників та підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг України, подав заяву на вступ, та регулярно сплачує профспілкові внески (встановлюються у розмірі 1% від місячної стипендії учня).
Вступ учнів до профспілки проводиться на добровільних засадах,
без будь-якого обмеження через національність, расову приналежність,
стать, партійність або релігійні переконання.
Переваги членства у профспілці:
-  на всіх рівнях представляє та захищає права та інтереси учнів;
-  допомагає покращувати матеріально-технічну базу навчального закладу;
- допомагає учням при потребі надати матеріальну допомогу;
- допомагає в організації конкурсів фахової майстерності серед учнів училища, виступає спонсором;
- організовує та проводить різноманітні культурно-спортивні заходи,  надає подарунки для переможців;
- роз’яснює учням їх права і навчає їх відстоювати;
Учнівський профком з перших днів навчання в Ужгородському ВПУ ТТХ прагне стати вірним другом і порадником у вирішенні буденних учнівських проблем. Ми постійно працюємо над вдосконаленням нашої роботи, прислухаємося до конструктивних зауважень та побажань від учнів, наставників і колег.
Кожен першокурсник, який приходить на навчання в училище на підставі заяви стає членом учнівської профспілкової організації та отримує профспілковий квиток. Він засвідчує членство в профспілці і його необхідно мати при собі, при будь-якому зверненні до профспілкового комітету. Профорги груп складають профспілковий комітет учнівського колективу. Саме профспілка надає учням правовий та соціальний захист.
Кошти, які є на рахунку в профспіки використовуються по двом статтям: надання матеріальної допомоги та на культурно-масову роботу.
Одноразова матеріальна допомога надається учням не частіше, як один раз за навчальний рік. Для отримання матеріальної допомоги потрібно звернутись в профспілку із заявою, рішення про надання допомоги приймається на її засіданні. 
Належна увага в училищі приділяється фізичному вихованню, здоровому способу життя, дозвіллю учнів. В училищі є спортивна зала, створена зала з сучасними тренажерами, працюють секції по волейболу, міні-футболу, баскетболу, настільному тенісу. У спортивних секціях займаються близько 35% учнів. Традиційним стало проведення для учнів свята «День здоров'я», кошти для організації та проведення цього заходу виділяє профспілкова організація. Переважно у всіх змаганнях наші учні займають призові місця.
Первинна профспілкова організація учнів  разом адміністрацією училища розробляють та затверджують положення про щорічні конкурси фахової майстерності серед учнів тих професій, які готує наш  навчальний заклад. Профспілкова  організація надає посильну допомогу в організації та  проведенні цих конкурсів: закуповує учасникам конкурсу грамоти, дипломи, різноманітні цінні подарунки та урочисто вручає по закінченню цього заходу.
Ще одним напрямком нашої роботи є організація екскурсійних поїздок по містах та визначних місцях України. Щорічно учні училища відвідують столицю нашої України - місто Київ, де ознайомляться з такими місцями, як Києво-Печерська  лавра, Володимирський собор, «Меморіал пам'яті жертв голодомору в Україні».
З метою співпраці з іншими училищами та всебічного розвитку учнів була організована поїздка до Львова у Вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму та організовано екскурсію містом. Екскурсія була організована Учнівською профспілковою організацією УжВПУ ТТХ та профінансована Обласною профспілковою організацію працівників та підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг.
Для учнів нашого училища  організовуються  цікаві і пізнавальні екскурсії нашим містом. Учні з великим задоволенням пройшлися найдовшою в Європі липовою алеєю, побачили народну площу, пам’ятник Т.Г.Шевченку, сфотографувалися біля пам’ятника Августина Волошина, побували в Кафедральному Соборі. На Замковій горі, на вершині якої був зведений Ужгородський замок (XIV ст.), учні ознайомилися з експозиціями краєзнавчого музею і картинної галереї. Надовго залишиться в пам'яті екскурсія в музей народної архітектури та побуту. Це один з перших музеїв просто неба в Україні, який було відкрито 28 червня 1970 року.
З нагоди перемоги над нацизмом в Європі, вшанування пам’яті полеглих воїнів та жертв війні, щорічно  учні училища покладають квіти до Вічного вогню та до могили невідомого солдата. Доброю традицією стало покладання квітів до пам’ятника сину українського народу Тарасу Григоровичу Шевченку.  Кошти для закупівлі вінків та квітів виділяє наш  учнівський профком.
За кошти профкому були придбані мультимедійна дошка, спортивні тренажери, комп'ютери, музичне обладнання.
Учнівська профспілкова організація з Обласною профспілковою організацію працівників та підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг будуть шукати нові форми роботи для вирішення всіх проблем разом, але лише в єдності профспілкових лав – сила, надія, впевненість у майбутньому.
Пишаємось здобутками, що маєм,
Нам далі йти, нам краще здобувать,
І хай профспілка наша процвітає,
А нам її на далі прославлять!
 

 

Контакти

kontaktu_profcom.Pdf

Запитання-відповіді

pitannya-vidpovid-1.Pdf

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше